Archiwum aktualności - 2006 / 2007 | Zobacz inne lata

Renata Mauer - Różańska w SP 1072006-11-14

2.listopada 2006r mieliśmy szansę powitać w naszej szkole znaną polską zawodniczkę w strzelectwie, specjalistkę w strzelaniu z karabinku pneumatycznego i karabinu kulowego-panią Renatę Mauer-Różańską, dwukrotną mistrzynię olimpijską..

W spotkaniu uczestniczyła także pani dyrektor Małgorzata Mazur.

W czasie spotkania z klasą 6a pani Renata przeczytała fragment książki pt: "Zwycięzcy". Książkę taką dostawał każdy olimpijczyk przed udziałem w zawodach.

Lektura , którą czytała pani Mauer była interesująca i wciągająca, niestety dostępna tylko dla uczestników olimpiady.

Po przeczytaniu całego rozdziału zadawaliśmy pani Mauer pytania, na które chętnie odpowiadała. Potem pani Renata rozdawała nam autografy na specjalnych karteczkach. Były to karteczki z tarczą strzelecką z zaznaczonymi strzałami pani Renaty.

Po autografach był czas na pamiątkowe zdjęcia z panią Renatą Mauer- Różańską, które pragnę wam przedstawić.

Ala Czupta kl.6a