Archiwum aktualności - 2006 / 2007 | Zobacz inne lata

Wybory do samorządu szkolnego SP1072006-10-02

W dniu 29 września 2006 roku w naszej szkole wybieraliśmy Samorząd Szkolny oraz Rzecznika Praw Ucznia. Do wyborów startowali uczniowie z klas od 4-6, każda klasa wybierała swojego kandydata na przewodniczącego szkoły i przygotowywała kampanię wyborczą, w czasie której rywalizowano na pomysłowo przygotowane ulotki i plakaty.

Do ostatniej chwili klasy walczyły o cenne głosy – w dniu głosowania uczniowie z 6b rozdawali balony i cukierki licząc na przychylność wyborców. Zapominalscy żałowali, że zostawili w domach legitymacje szkolne, które uprawniały do udziału w wyborach. Po głosowaniu odbyło się podliczanie głosów. Najwytrwalsi czekali na tę chwilę, mimo że dawno skończyli już lekcje.

A oto wyniki:

• przewodniczącą Samorządu Szkolnego -Magdalena Szwarc klasa 6c,
  • zastępca Joanna Szapował klasa 6b,
  • sekretarzJacek Zasada klasa 5c;

W tym roku szkolnym funkcję Rzecznika Praw Ucznia pełni Pani Sylwia Szczęsna-Cichoń. Nowej „ władzy” życzymy wielu ciekawych pomysłów i zapału w ich realizacji, a pani Sylwii spokojnej kadencji!