Wyniki szkolnych wyborów2011-09-28

W dniu 27 września 2011 roku w naszej szkole wybieraliśmy Samorząd Szkolny oraz Rzecznika Praw Ucznia. Do wyborów startowali uczniowie z klas od 4-6, każda klasa wybierała swojego kandydata na przewodniczącego szkoły i przygotowywała kampanię wyborczą, w czasie której rywalizowano na pomysłowo przygotowane ulotki i plakaty. Komitety wyborcze w tym roku nie tylko oplakatowały całą szkołę, na korytarzach szkolnych pojawiły się osoby z przypiętymi plakietkami promującymi wybranych kandydatów, uczniowie naszej szkoły byli częstowani cukierkami, obdarowywani planami lekcji oraz chorągiewkami... Reasumując tegoroczna kampania wyborcza była kolorowa i twórcza, zaangażowały się całe klasy ku wielkiej uciesze wychowawców! Gratuluję pomysłów!!!!

Poniżej przedstawiam wyniki tegorocznych wyborów:

• Klaudia Dudkiewicz - PRZEWODNICZĄCA SZKOŁY
  • Nina Oszczanowska - ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEJ
  • Katarzyna Flamma - II ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEJ

RZECZNIK PRAW UCZNIA - SYLWIA SZCZĘSNA - CICHOŃ

Wszystkich uczniów zainteresowanych szczegółowymi wynikami wyborów, zapraszam na najbliższe spotkanie samorządu uczniowskiego!

Nowej "władzy" życzymy wielu ciekawych pomysłów i zapału w ich realizacji, a pani Sylwii spokojnej kadencji!

Statystyki samorządowe:

• 4a - 42% głosowało (10 na 24)
  • 4b - 12% głosowało (3 na 26)
  • 5a - 19% głosowało (5 na 27)
  • 5b - 54% głosowało (15 na 28)
  • 5c - 39% głosowało (11 na 28)
  • 6a - 26% głosowało (5 na 19)
  • 6b - 78% głosowało (18 na 23) - najlepsza frekwencja wyborcza!!! Gratuluję zaangażowania!
  • 6c - 48% głosowało (10 na 21)

Najbliższa impreza organizowana przez samorząd uczniowski to: Dzień Chłopca - Dniem Śmiesznych Okularów ? proszę dopytywać samorządy klasowe o szczegóły!!!

Każdy z nas ma władzę, gdy jest całkowicie przekonany o słuszności tego, co robi - Paul Coelho

Sylwia Szczęsna - Cichoń