Pani Jesień2011-10-22

Grupa naszych uczniów z klasy 1a uczęszcza na kółko "Sprawne ręce". Są to zajęcia pozalekcyjne, na których dzieci rozwijają zainteresowania i zdolności plastyczne, doskonalą swoje umiejętności manualne oraz rozwijają wyobraźnię i poczucie estetyki. Na cotygodniowych spotkaniach uczniowie przygotowują prace w różnorodnych technikach plastycznych zarówno płaskich, jak i przestrzennych, często z wykorzystaniem zwykłych materiałów odpadowych (szmatek, papierków, plastiku).

Od kilku tygodni na zajęciach królowała Pani Jesień. Powstały wielobarwne prace inspirowane tą piękną porą roku - malowane obrazy, kolaże, liściaki, wylepianki i wycinanki oraz jesienne drzewa z rolek po papierze toaletowym. Już niedługo te plastyczne wytwory małych sprawnych rączek będzie można obejrzeć na wystawie na korytarzu szkolnym.

Zapraszamy.